Sarah Jessica Parkur

15. ledna 2013 v 15:43 | Weiler |  Antisociální komentář
Já nejsem povrchní člověk. Aspoň si to o sobě rád myslím, nicméně název dnešního příspěvku vyvolává menší skepsi. Ale tak se na tu herečku, u všech špaget, podívejte! Je ošklivá jak noc!
Hele, sám nevim, proč o tom píšu, nebo proč mi to leze na nervy, ale prostě to tak je. Taková ta nespecifická alergie, kdy vám něco vadí a nemáte k tomu rozumnej důvod. Sarah Jessica Parker mi přišla ošklivá od prvního dne, kdy jsem jí spatřil a od té doby mi prostě vrtá hlavou, jak se mohla herečka tak neatraktivní prosadit v průmyslu tak posedlém krásou. Já sice krásou posedlej nejsem, vlastně je mi šum a fuk kdo jak vypadá - samozřejmě, že když se kolem vás na ulici prožene uhrovitej skřet s hrbem, nohama do O a rukou, co vypadá jak po nehodě v drtiči na odpadky, ohlídnete se taky. Ale sám mám spoustu ošklivejch kamarádů a ti nejošklivější patří mezi ty nejlepší. Mně samotnýmu nikdy nikdo neřekl, že jsem hezkej, pokud se teda nepočítá moje máma, což nepočítá, a já bych to díky těm dvěma talířům polívky místo paží a zubama, z nichž každej roste na jinou světovou stranu, ani nečekal. Nechci soudit lidi na základě jejich ksichtu, na druhou stranu je tu Sarah Jessica Parker. Já nemám nic proti ní jako člověku, ale mám prostě problém s jejím ksichtem.
Ona je totiž brána jako atraktivní herečka. Je obsazována do rolí údajně atraktivních žen. Sex ve městě - Carrie. Brr. Jasně, seriál pro ženský a o ženskejch, o jejich pohledu na svět, drbárna. Holkám nevadí, jak protagonistka vypadá, jde o obsah a s tím vlastně nemám nejmenší problém, i když smysl mi jako chlapovi zákonitě uniká. Jen mi přijde navýsost komický, jak žádaná ta Carrie v seriálu je. A ve většině filmů je Sarah Jessica Parker objektem lásky nějakého muže, v klidu, jasně, bral bych, sice se na ní nemůžu dívat, ale pokud by mně oslnila vnitřní krásou… jenže ani s tou to u jejích tuctovejch postav v plytkejch romantickejch komediích není zrovna horký.
Hollywood má s vykreslovánim reality často hodně vážnej problém. A pokud nám nelže, že je herečka atraktivní, když je zatim hnusná jak koňskej ksicht, pak se nám třeba snaží tvrdit, že je postava ošklivá, když jí přitom hraje playmate 2011. A ať si třeba platí to, že každej máme jinej vkus, stejně si myslim, že se dá objektivně říct, když někdo není ošklivej a taky, že Sarah Jessica Parker teda ošklivá je. Nevím, jestli je to jeden velkej plán jak ušetřit její city, já prostě nechápu, proč nemůže Sarah Jessica Parker občas hrát ošklivou ženskou, neatraktivní. I na tom se dá postavit kariéra, koukněte na Phyllis Smith.
Možná je moje alergie na tuhle herečku jen přenesená zášť vůči všem těm nucenejm happy endům, plkům o vnitřní kráse směřovanejm těm největším hezounům, make-upu a ostatním lžím filmových pláten. A možná jsem jen zatrpklej, že mě za mlada nevybrali pro roli Macha v adaptaci příběhů žáků třetí bé, přestože jsem míval přesně tu Machovu chocholku na hlavě.
Příští kapitola: Paris Hilton… ta je navíc ještě blbá jak hlemejžď.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dave Dave | 17. ledna 2013 v 21:55 | Reagovat

Celej článek super, ale ten konec mě rosekal :D

2 mengano mengano | E-mail | Web | 20. května 2013 v 7:09 | Reagovat

Fakt s tebou souhlasím:)
Na Sex ve městě se samozřejmě koukám (jsem ženská, tak to asi ani jinak nejde:) ), ale už mockrát mě napadlo, proč tam Sarah vlastně obsadili. Navíc má příšerný kozí nohy:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama