Zlatý český ručičky

12. dubna 2013 v 20:16 | Weiler |  Random rant
Mýmu dobrýmu kámošovi to nedalo a taky se rozhod vylejvat srdíčko na internetu. A já ho musim v týhle snaze podpořit, jelikož on se rozhodl zasvětit svůj blog hejtu. A zatímco nesnášet dneska dokáže kdekdo, nesnášet a cejtit potřebu o tom psát články je životní filosofie a cesta. Rád bych vás tedy tímto pozval na jeho blog, jelikož půjde většinou o myslím celkem relaxační hejt s mnohem menší potřebou vykecávat se jak nepochopenej filosof. Při té příležitosti bych ovšem chtěl prezentovat i svůj názor na vítěze cen Zlatý David, jelikož s Johnnym nám mnohdy hejbe žlučí úplně to samý.
Zpěvák: První místo v této kategorii si odnáší Leo Beránek, jméno, s kterým jsem se musel seznámit až při psaní tohohle článku. Dlouho se mi z nikoho neudělalo tolik šoufl, Zlatého Davida si však právem zaslouží. Musim zároveň uronit slzu nad faktem, že velkou část cen si tady odnáší "rapéři", což samozřejmě dělá hip-hopu to jméno, který v Česku má a který si snad ani nezaslouží. Celkem důležitý je zde i stříbrný paralympionik hudební scény, PatCry-šmír, neboť v anketě získal kovy dva, což považuji v téhle zemi za docela výkon.
Zpěvačka: Dominika Myslivcová je jedna z tý řady hvězdiček, co se proslavily hovnem. Vždycky si s ní automaticky spojuju Ornellu, to díky naprostý nevýjimečnosti obou pazrůd, no Dominice musim uznat alespoň lepší vzhled a fakt, že to absolutní hovno, kterym se proslavila, alespoň pořádně dlouho a namáhavě tlačila ven. Já ale bejt jí, tak jsem docela nasranej, že mě v bulvárních médiích takhle rychle zastínila šlapka tím, že se nechala zbouchnout, zatímco já už tady měsíce dávám nanicovatý rady, jak sbalit kluka a vykoupit všechno růžový v místní drogérii. S Johnnym jsme se shodli, že jestli Domča jednou nenatočí porno, tak se i se svou pěveckou kariérou snažila zbytečně. Třetí místo si v anketě dlouhým pobytem na mainstreamové scéně vydřela Lucka Vondráčková a definitivně potvrdila, že jediná kvalita na rodině Vondráčků je přiženění do rodiny Plekanců.
Kapela: Další věcí, která mi občas při pohledu na podobné zoufalce nedá spát, je možnost, že je to celý jeden velkej promyšlenej troll. Takovej, co zrovna funguje. Rozhodně jsem si to myslel, když jsem se poprvé seznámil s dvojicí profesionálních skřetů Katkou a Jindrou. Nejen kvalita hudby, ale i celková podoba jejich videí nutí člověka říct si: "no to snad nemyslej vážně." A chceme tomu z hloubi duše věřit, jelikož jinak nám bývá velmi smutno. Stříbrná LuŠtěLa se nedávno připomněla klipem s názvem Pedofil, ve kterém nejenže stráví většinu času v jedné posteli, ale hlavně se párkrát objeví poněkud méně oblečeny spolu ve vaně. Já si matně pamatuju z jednoho rozhovoru kdysi v období jejich patnáctin, že jim snad texty píše jeden z tatíků a s hudbou jim pomáhá. Tak se trochu bojím, aby se LuŠtěLa nedostala do stejné hudební kategorie jako Micheal Jackson a Bohumil Kulínský.
Videoklip: Pat je pašák, znovu emancipoval Pražáky tím, že proti nám jediným videoklipem opět poštval celej národ. Kdybych měl vybrat celkovýho vítěze Zlatýho Davida, pak to bude asi právě tenhle blbeček. On totiž svým imbecilním videoklipem, textem a hudbou dává další záminku neobtěžovat se v dívání dále, než za vzhled. Další čestnou zmínku si zaslouží již podruhé se objevující Lucka, myslím si ale, že veškeré zásluhy v tomto případě patří panu Troškovi, bez něho by toto video nebylo možné. Gratulujeme, pokud někdy budeme mít i českou anketu o nejhorší počiny ve filmovém průmyslu, budou se zaručeně jmenovat Zlatý Zdenda.
Průšvih roku: Žito 44 svým výstupem na Slavících definitivně dokázal, že má o kolečko víc. Jestli mu tam nějak skočilo v poslední době, nebo mu tam zůstalo z dob, kdy zpíval o bílym jezdci a dušoval se s pravicovym šprtem Matáskem v televizi navlečenej v bomberu, že vůbec nejni rasista, už je teďka celkem jedno. Kdo se umístí v anketě Zlatý David je zkrátka jednou provždy odepsanej. A myslim, že ta anketa je celkem hezkej obraz naší milé společnosti - zároveň je tu dost lidí, co ten odpad nebere vážně a poctivě hlasuje, zároveň ale podmínky, který tomuhle odpadu daj vzniknout. Negativní reklama je ale pořád reklama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama