Pomozte mi

24. října 2016 v 20:13 | Weiler
Né, nejdu spáchat sebevraždu, alespoň zatím ne. Ale během pátečního večera mě osvítil námět na článek a z něho se postupně stal nápad na experiment. Ale budu potřebovat Vaši pomoc. Téma týdne se na to perfektně hodí, protože celé je to o světě a našich představách.
Pod článkem naleznete moderovanou diskuzi. Chtěl bych, abyste mi do ní napsali popis člověka. Ne jen tak ledajakého, ale představte si tu nejotravnější osobu, jakou můžete na veřejnosti potkat. Někoho, kdo by vám bezpečně zničil večer, a ideálně někoho, z koho je vám zle a smutno zároveň. Muže nebo ženu, mladíka nebo dívku, s kterými se rozhodně nechcete střetnout, s kterými byste nechtěli trávit čas, koho byste si nepřáli mít ve svém okolí ani minutu. Někoho, koho nestrpíte. Napište mi, jak takový člověk vypadá, kolik mu je let a co zrovna udělal, že se z vašeho večera venku (v hospodě, v kině, při procházce parkem…) stala noční můra.
Nepředpokládám velkou účast, ale vaše odpovědi budou hrát velkou roli v článku, který zveřejním na blogu někdy v průběhu neděle 30. října. Pokud chcete, aby výsledek tohoto experimentu byl co nejzajímavější, napište mi v co nejhojnějším počtu co možná nejdetailnější popisy, dokud vím jen já, k čemu to je vlastně všechno dobré. Děkuji za případnou spolupráci všem - pravidelným čtenářům i náhodným kolemjdoucím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama