Kluci na seznamkách

1. května 2017 v 9:31 | Weiler |  Antisociální komentář
Normální: mající často se vyskytující vlastnosti; shodující se s normou
kluk: (hovorově) mladý muž

Už jsem si tady na blogu přečetl nejednu hořkou zkušenost holek, co si kdysi založily profil na seznamce, půlka z nich samozřejmě zcela ze srandy (protože když nevíme co roupama dělat, v jednadvacátym století zveřejňujeme svoje fotky na netu), a pak byly mírně zklamané výsledkem. Nečekal tam na ně žádnej princ na bílym koni, ani herec z romantického filmu britské produkce, nepotkaly fešného Sí Í Ou úspěšného tuzemského koncernu, nenapsal jim svalnatý surfař z Pobřeží slonoviny ani volnomyšlenkářský autor veršů o kopretinách a hnilobě. Proti všem možným předpokladům se k jejich profilům slétlo akorát hejno slintajících, polopostižených nadrženců, kteří přeskočili pozdrav, představení se, formality a vlastně celkem alespoň měsíc smysluplného konverzování, a rovnou nabízeli intimní styk.

Nehodlám se omlouvat za ty, co v úvodní zprávě hovoří o částech těla bez eufemismů, ani je nehodlám v ničem ospravedlňovat. Nechci ani obhajovat nikoho, kdo oslovuje prostým 'ahoj' v dobré víře, že jde o pozdrav upřímný a nezatížený zhola jedinou konotací. Ani nemám v úmyslu zobecňovat moje zkušenosti a vytvářet seznamy 'deseti druhů holek na seznamkách', i když k tomu všechny líbající fotky před zrcadlem a profily inspiračních hlášek vybízejí. Chtěl bych jen v místní záplavě více či méně humorných dívčích historek z prostředí internetového seznamování nabídnout také zkušenost kluka na seznamce, ať už jsem ze vzorku jakkoliv nereprezentativního.

Proč vůbec říkám nereprezentativního? Asi bych měl předeslat, že jsem člověk vysoce introvertně založený, nerad vylejzám z malýho bytu, kde ještě v pětadvaceti bydlím s mámou. Jsem v lecčems netrpělivej, misantrop, hnidopich a asociál. Kdyby se sebevědomí dalo měřit, na to moje by byl i mikrometr nástrojem moc robustním. Přesto jsem vztahovačnej jako černá díra, a taky vybíravej jak rozmazlenej šestiletej harant. Když tak nad tím přemýšlím… možná jsem v tom všem vlastně úplně typickej uživatel seznamky.

Tak či tak jsem si začal poslední dobou připadat už tak sám, že jsem se odhodlal k tomu zoufalýmu činu a založil si profil celkem na dvou stránkách. Zcela jistě v tom mělo prsty i to, že mám školních povinností nad hlavu a věnuju čas všemožnejm krávovinám, jen abych se těm povinnostem vyhnul. Tak jsem si vyčísnul ofinu na fráju z devadesátek, udělal si jednu fotku, na který se tvářim jako trestanec, druhou, kde vypadám jak autista, a třetí fotkou byl marnej pokus o parodii nejčastějšího typu selfíčka. V profilu jsem se pokoušel moc nepřekrucovat pravdu, ale minimálně kolik vážím jsem musel odhadnout, protože i kdybych si stoupnul na váhu, nepřečetl bych čísla na displeji přes odraz mýho sebezpytnýho obličeje, který tiše soudí každý můj dosavadní krok ve věci hledání si přítelkyně.

Zkusil jsem dva portály na seznamování a ani jeden mi nepřišel k tomuto účelu ideální. Je pravda, že jeden se snaží nabídnout i další funkce, přesto se dovažuji tvrdit, že se k ničemu jinému pořádně nepoužívá. Ten má naprosté minimum možnosti přizpůsobení profilu. Druhý je o něco lepší v implementaci všech možností, jak k sobě nápadníky a nápadnice přilákat pasivně, bohužel na obou chybí možnost filtrování osob podle jiných kritérií, než je věk a místo bydliště. Nejspíš abych měl pořádnou možnost zvážit, jestli opravdu chci oslovit dívky výhradně bezdětné, bez sklonů k užívání tvrdých návykových látek a ty, jejichž oblíbená literatura neobsahuje vesměs pouze 50 odstínů. Nastíním tedy zkušenost z obou stránek jednu po druhé, aniž bych je obě jmenoval. Můžeme si z toho udělat i malou poznávačku - kdo správně uhodne obě seznamky, tomu věnuji svou upřímnou soustrast, že byl zjevně stejně na dně.

Na těch prvních stránkách jsem si vyplnil profil už dávno a dodneška na něm z vlastního popisu působím asi trochu jako psychopat. Nikdy jsem totiž nevěřil, že jsou ty stránky k něčemu dobré, proto jsem se ve jménu humoru snažil přijít s co nejbizarnější charakteristikou. Pak jsem ale zjistil, že nejsou úplně k ničemu, neboť na nich můj dobrý kamarád našel přítelkyni. Tak jsem si řekl, že teda můžu se svým momentálním hledáním začít tady, jako kde jinde.

Oslovil jsem celkem devět holek, které mě neurážely vzhledem a domnělou osobností. Měl bych asi poznamenat, že jsem si filtr nastavil na flirt (hele, to je anagram!), očividně s představou větší svobody v tom, co si můžu dovolit říct. Stejně jsem nenapsal ani jednou nic přidrzlýho. Jestli jsem se totiž něčemu přiučil ze všech těch místních článků o seznamkách, pak že dívka okamžitě přestane vnímat, jakmile použijete oslovení typu 'prcinka'. Teda ne, že bych v tom nějak potřeboval poučit. Nejodvážnější slovo, kterého jsem sám od sebe schopný, je přívlastek 'atraktivní'. Tak jako tak, z těch devíti mi odepsala jedna, na ten zdaleka nejgeekovější pozdrav, co jsem za ty dva dny vyplodil. Odpověděla mi jednou - pozdravem jsem pak zřejmě naplnil její představu flirtu. Na odpověď (alespoň odmítavou) ostatních oslovených uživatelek čekám už přes dva měsíce.

Když to teda nedopadlo valně na jedné stránce, zkusil jsem jinou seznamku. Tu druhou až překvapivě hojně doporučovaly slečny z jednoho fora bazaru s oblečením a doplňky. To bylo mimochodem součástí mého fikaného plánu, protože právě tohle forum jsem se rozhodl infiltrovat s tím, že drtivou většinu mužů ani nenapadne se zde zdržovat. Je to jako vtrhnout na dívčí internát; se všemi implikacemi, které to přináší. To ale odbočuju. Nová seznamka! Ano, tady prý spousta holek našla přítele, s kterým jsou v průměru už 4,38 let. A hned to taky vypadalo jinak. Mnohem více možností vyplnění profilu, mnohem více nápadů, jak z uživatelů vytáhnout prachy. Bohužel, ani mezi placenými funkcemi není možnost filtrovat podle společných zájmů, i kdyby mělo jít o tak jednoduchou věc, jako zájem dát to dohromady. Místo toho tu funguje hrozně postiženej koncept hry. Hledání v geografickém okolí je celkem fajn - protože takovejm lidem můžete napsat alespoň zprávu. Na rozdíl od toho hlavního seznamu alá tinder, kde se dá u profilu nechat jen bezvýznamnej lajk a za zlatky možná tak virtuální růži.

Zde jsem oslovil uživatelek celkem osm. Z toho jedné jsem se zcela nevinně ptal na to, jak to tam funguje, když jsem byl ještě novej. Samozřejmě neodpověděla. Neodpověděla ani žádná z těch holek, které mi údajně na profil hodily taky lajk, což je žůžo. I tady se však našla jedna připravená se mnou ztratit trochu času a slůvko. Celkem škoda, že bylo jen jedno - moc se v dívčích signálech nevyznám, ale jednoslovné odpovědi jsou jasným znakem, že dotyčnou buď těžce nebavíte, nebo že ona naopak brzy přestane bavit vás. Tak u té jsem se nakonec přestal snažit sám.

Hm. Ona se ta dívčí a chlapecká zkušenost se seznamkou může zdát radikálně odlišná, protože jedna strana trpí zájmem až přílišným, zatímco druhá bez vlastní iniciativy profil ani nemusí zakládat. Ve výsledku je ale potenciál najít na seznamce rande v poměrné shodě pro obě pohlaví. Vlastně je to celkem logické, když vezmeme v potaz, že na schůzku dvou lidí převažující sexuální preference jsou potřeba od každého jeden. Ale nenechte se mýlit - normální kluk s normálním oslovením na tom není o nic líp, než věčnej chlípník. Spíš se na to dřív vykašle, protože se u desítek profilů nedočká jediný reakce, natož kloudný. Tak se pak divte, že se tam daj najít jenom zoufalci. Ti mytičtí normální kluci vám dost možná už napsali. Můžete klidně i namítnout, že počty oslovených dívek rozhodně nejsou nijak závratné, ale já se taky nepokoušel o žádný kontrolovaný experiment. Vlastně mě to zas až tak neodradilo od dalšího zkoušení. Příště to třeba bude i ten Tinder, lol.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bianca Bianca | Web | 1. května 2017 v 10:05 | Reagovat

Zoznamky môžu byť dobré, ale väčšinou je tam plno úchylov a hľadajú "partnerov" na sex...
Ale napríklad moja sestra si tam našla muža, dnes sú už 2 roky zosobášení a majú bábätko. :3

2 Karol Dee Karol Dee | Web | 1. května 2017 v 12:23 | Reagovat

Navzdory tomu, co se říká o přesouvání reálného světa do světa virtuálního, ti asi nezbyde nic jiného, než vylézt z kutlochu, vzkázat mamince, že na večeři se neobjevíš, a vyrazit lovit do ulic.

Co takový speed dating? Počet oslovených slečen bude podobný a pravděpodobnost reakce se zdá vyšší. :D

3 Dorian Dorian | Web | 1. května 2017 v 12:26 | Reagovat

Jsem představitel kapku jiné sorty kluků, ale pořád bych rád tvrdil, že to spadá do kategorie "normálních", přesto jsou mé zkušenosti i pocity velmi podobné. Vlastně jsem měl nutkání také napsat článek, ale teď už nemusím, popsal si to přesně a vtipněji, než bych to svedl já ^^ Přišlo mi tak nějak logické, že člověk, co se do něčeho podobného zapojí, je ochoten projevit snahu, nebo zájem. Zvlášť, když jste si "padli do oka". Ach, já naivka. Nechtěl bych od toho lidi odrazovat, ale osobně mám pocit, že to dokáže i škodit, kazí to představu toho, co představuje opačné pohlaví.

4 Ell-e Ell-e | E-mail | Web | 1. května 2017 v 22:36 | Reagovat

Já znova a znova žasnu nad tím, jak snadno mě dokážeš upoutat k delšímu textu. (A ne, že by to mělo být nějak těžký, protože zrovna já nejsem cílovka těch odstínů šedi. :)))
Každopádně s tím neodpovídáním ze strany dívek/žen - mám kamarádku, která už asi taky začíná být zoufalá a cítí se forever alone a tak skočila do víru tinderu. Teda vlastně ani ne. Akorát si tam založila profil, občas prokliká pár exemplářů a vždycky mi napíše, že jí někdo píše a že zas neodpoví, protože vlastně neví, co odpovědět a protože je asi vybíravá nebo co a necítí se na to randění. To si pak fakt říkám, že se ty ženský jeví dost komplikovaně.. A že tam ten profil je fakt asi jen na výstavu, protože šance na seznámení jdou opravdu na nulu u všech zúčastněných.

5 klavesnicetuka klavesnicetuka | Web | 2. května 2017 v 10:32 | Reagovat

Na seznamce jsem nikdy nebyla, takže vůbec netuším, jak to funguje nebo nefunguje?

Co znamená nejgeekovější?

6 Bloud. Well Bloud. Bloud. Well Bloud. | Web | 4. května 2017 v 12:31 | Reagovat

Neurážely vzhledem...ty jsi ale kvítko :)...Zkus se ptát spíš vinně než nevinně! Na otázku jak to tam funguje bych ti taky maximálně poslala odkaz na nápovědu :)... Ale kdybys mi třeba položil nějakou vtipnou kvízovou otázku, a...b...c... nebo nějak obratně zareagoval na to co mám v profilu.. Jo a přidrzlost není jenom o prcinkách  přece! Naopak mám dojem, že je často docela vítaná, podle toho kolik uživatelek seznamek nám kvůli Egopedovi bušilo na dveře!:)

7 Weiler Weiler | Web | 4. května 2017 v 16:35 | Reagovat

Oproti očekávání, která ve vás mohl vzbudit podtitulek na hlavní stránce - v tomhle článku žádné zajímavé historky nejsou.

[1]: Vážně? Tak takový pohled na seznamky jsem ještě neviděl!
[2]: Nebudu lhát, i to rychlorandění jsem už zvažoval. Jsem ale stále ve fázi popření, že takových služeb vůbec chci využít, natož že je potřebuju.
[3]: Možná je chyba mít představy o opačném pohlaví, které se dají snadno zkazit.
[4]: Je to asi nejdelší článek (vyjma povídek), co jsem tu kdy publikoval. Já sám bych něco tak dlouhýho asi nečet :D
Dej mi na ni kontakt, promluvím jí do duše :P
[5]: To znamená, že jsem poznamenal, jak mi na profilovce připomíná videoherní postavu XD
[6]: Zkusím se do tý přidrzlosti trochu donutit, protože sám od sebe ji schopnej nejsem. A obratnost taky neni zrovna moje nejsilnější vlastnost :D

8 Melkora Melkora | Web | 4. května 2017 v 17:58 | Reagovat

Zajímavé! Článek jsem otevírala s nadějí, že si přečtu něco zajímavého a nového o seznamkách z perspektivy, kterou ještě neznám.
Našla jsem jenom další mužské lkaní o strašlivém utrpení způsobeném tím, že si ho ženy nevšímají a nemají o něj zájem.

9 Jack Godman Jack Godman | E-mail | Web | 4. května 2017 v 18:17 | Reagovat

Zajímavý článek. Jen pro informaci, na jeden inzerát ženy, odpoví v přepočtu ěnco okolo 15 - 20 chlapů. Z toho jsou asi dvě třetiny chlapi nebo děcka, co jdou rovnou na věc, zbytek jsou normální muži, kteří se chtějí seznámit klasickým způsobem. Paradoxně, největšímu zájmu žen se těší právě oni chlípníci, kteří se nebojí říct si o sex rovnou.
U mužů je to cca 1 - 2 odpovědi na inzerát, ale není výjimka ani žádná (záleží na preferovanosti seznamky).
Pokud jde o samotné koncepty žen, pak se na seznamkách ve velké většině objevují ženy, které které hledají neexistujícího muže, nebo ženy, které si chtějí hrát na zlatokopky, ale neumí chlapa zaujmout fyzicky (tedy takový zlatokopecký odpad).

10 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 4. května 2017 v 19:20 | Reagovat

Nebul a vykašli se na internetový seznamky.

[8]: Lol, jo no.

11 Michal Novotný Michal Novotný | Web | 4. května 2017 v 19:47 | Reagovat

Klobouk dolů! Skvěle napsané, vtipné, geniální. Inspirující styl psaní, fakt. Zvolil jsi navíc téma, o kterém bych chtěl taky napsat ... teď to bude těžší, když jsem četl Tvůj článek ;-) Držím pěsti pro další psaní.

12 B B | Web | 4. května 2017 v 22:01 | Reagovat

Super článek, mám pár kamarádů, co to na seznamkách zkouší marně už dlouho. A v čem je problém? Jsou to prostě normální kluci, když do seznamky napíšete, že děláte ve fabrice za pár chechtáků za měsíc, že jste rádi, že z toho nakrmíte svoje kočky, natož pak sebe, žádná na vás neklilne. Ale mít tam napsaný, že jste manažerem velké firmy mohly by se po* i přes to, že nemáte ani profilovou fotku. Na seznamkách prostě nemá cenu ohlížet se na to, co dotyčná osoba dělá, ani jak vypadá. Protože když vás pak třeba nějaká kypřejší uklízečka zaujme na živo (nebo nějaký ten obyčejný dělník), tak zjistíte, že jste celou dobu na seznamkách vybírali špatně.

13 Lapis Lapis | Web | 5. května 2017 v 1:44 | Reagovat

Co ti na to povedat.  Skusenosti robia majstra, a kazdy jeden zacinal s tym ze od zeny dostal odpoved nie, nechcem, nic ... :) . A je fajn ze ta to moc neodradilo.

Chce to trpezlivost ;-) Vztahy su komplikovane a clovek sa najprv musi hodne spalit aby sa z neho stal "kral vecierkov".

Mrkni toto video od 5:40 https://www.youtube.com/watch?v=hER0Qp6QJNU&; a mozes rovno cele ...

Ber to tak ze ludia maju problem odmietnut nabitku ktora im imponuje a naopak to co im nepasuje odmietnu okamzite. Tak to proste je. Otazka je ci hladas v spravnych vodach a ci to s cim lovis je dobra navnada.... Mlada koketna zena chce po vacsine casu zabit nudu, pretoze akurat nie je stredobodom pozornosti po ktorej priahne zaziva nudu a hladat unik, chcela by aj cestovat no povedzme nemoze, nema za co. Taka bude hladat niekoho kto ju bude zabavat. Po vacsine pripadov absolutne nevie co chce a po vacsine to len skusa a neda ti druhu sancu. Na nu ziadnym logickym myslenim (usudzujem to z toho ako si pisal clanok, pekne strukturovane a logicky) nezaujmes.  Zas ked ti napise 35 rocna rozvedena mamina s dietatom tak ta naopak bude vediet presne co chce. Ked jej nenapises nejake voloviny tak ta bude chciet vidiet. Ked na stretnutie prides pekne obleceny a povies ze mas skvelu robotu od toho momentu uz si jasny. Naplanuje ti spolecne stretnutie s dcerkou a pokial to klapne bude sa ta drzat i ked urobit po ceste kopu chyb ....   To su len samozrejme dva extremy, len na ukazku. Demonstruju absolutne ine motivacie. Ked sa chces v tomto fakt posunut tak by som zacal tym ze zacnes chodit medzi ludi (zenske) a vsimat si ich. Vsimat si ich mimiku ich gesta a afekty. To su vsecko poznavacie znamenia ktore nam dala evolucia aby sme prave mohli spoznat to co druhy chcu. A my to redukujeme na par neosobnych riadkov a usmev a pozornost nahrazdzujeme za like na facebooku a cudujeme sa ze to akosi nestaci ... to je doba :)

Hodne zdaru

14 Jana Jana | E-mail | Web | 5. května 2017 v 9:28 | Reagovat

Já toho svého, kterého jsem si sama našla a oslovila,potkala na Znamost.cz :) ale jinak,jak píšeš :)

15 pihovatá vopice pihovatá vopice | Web | 5. května 2017 v 10:33 | Reagovat

Hezky a vtipně napsané, a držím palce, aby to příště klaplo!

16 Micha Micha | Web | 5. května 2017 v 11:50 | Reagovat

Na seznamkách jsem už dlouho. Zrovna včera jsem se koukala na to, že první fotky, které byly vloženy před devíti lety, už by chtěly smazat.

Ne, nejsem až takový blázen, abych tam byla neustále. Mám vždy jen období, několik měsíců, kdy tam chodím. Pak ztratím víru.

Zrovna ted ale seznamku navštěvuju. Jak se přihlásím, chodí opravdu spousty zpráv. Nevím, čím přesně ses snažil upoutat slečny ty, ale mně udělá radost, když někdo reaguje na fotky, na profil. Vím pak, že si nerozklikl všechny, co mohl, a nenapsal všem to samé.

Vážně mě otravuje Ahoj, jak se máš? Hlavně, protože jsem zjistila, že se s takovými konverzace vést ani nedá. Jsou to dva dny, kdy jsem na takovou odpověděla. Chvíli před tím jsem totiž koukala na jeho profil, který mě zaujal. Takže budu muset rozvíjet konverzaci já. Chopila jsem se toho. Důraz jsem věnovala hlavně věcem, na které se dá dobře reagovat, ohledně kterých se mě mohl na něco zeptat. Zpět mi přišla informace, že chodí do práce. Ok, tak tedy pokus číslo dvě. Asi mu nemuselo dojít, že chci na tyto témata rozvíjet konverzaci. Tak jsem položila několik otázek. Na ty neodpověděl, ale zeptal se, odkud jsem. To jsem mu sdělila, zkusila znovu poslat zprávu obsahující několik řádků a též jsem se zeptala, odkud je on. Přišla jednoslovná odpověd na tuto poslední otázku. Se smajlíkem, abych mu nekřivdila. Ale po tomto jsem to vzdala. Očividně se se mnou bavit nechce. Napíše jedno slovo i když v názvu jeho města jsou tři.

17 Elenya Elenya | 5. května 2017 v 13:36 | Reagovat

Naprosto chápu Tvou situaci. Já sice na seznamkách nikdy nebyla, spíše bloudila po různých chatech jako Lidé.cz, nebo jak se to jmenuje. Povídali si tam se mnou pravidelně pár mužů, když jsem se ale odhodlala dát na profil po tolika letech fotku, jejich zájem úplně zmizel. Jak smutné. :)
Jsem normální obyčejná holka, ale nejsem prostě žádná dokonalá modelka ze všech těch fotek, her a podobně. Obyčejnost není prostě asi v kurzu jak u kluků, tak u holek.

Toho svého jsem nakonec poznala skrze Blog.cz . Oba jsme jakožto fanoušci fantasy rádi navštěvovali jeden blog, než nás to svedlo dohromady. Jsme spolu už 8 let a v červenci se budeme brát.

Tobě přeji hodně štěstí, ať se Ti daří a neztrácej naději, ona ta pravá jednou přijde, až to budeš nejméně čekat.

P.S. - Chválím velmi čtivě napsaný článek, klobouk dolů! :)

18 Alue Alue | 5. května 2017 v 21:27 | Reagovat

Super vtipný článek, hlavně na začátku, moc mě bavil :)

19 Markii Reed Markii Reed | Web | 6. května 2017 v 22:13 | Reagovat

Zajímavé. Já osobně jsem seznamku také vyzkoušel. Dokonce i osobní setkání. Dopadlo to katastroficky. Psal jsem o tom článek na svůj blog. Jediné co mohu říci je, že tento zážitek je mnohem lepší než ten můj.

Seznamkám se už radši budu vyhýbat...

20 Weiler Weiler | Web | 7. května 2017 v 10:18 | Reagovat

Jako vždy musím jen s pokorou poděkovat za nečekaně vysoké množství pochvalných komentářů a dobře míněných rad. Když jsem viděl článek na titulce, čekal jsem mnohem víc komentářů ve stylu Melkory a Poděse. Což mě přivádí...
[8]: Kdo mluvil o utrpení? :D Ty fakt žiješ v jinym světě... jen si teda představ, jak se tvářim u každýho toho klišé článku na podobný téma napsanýho holkou, tady na těch stránkách.

21 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 7. května 2017 v 11:10 | Reagovat

Hehe, je srandovní, jak málo v poslední době sedí popisky článků na hlavní stránce blog.cz! :D
Já jsem nikdy seznamku nepotřebovala, a i kdyby ano, asi bych ji stejně nepoužila. Kluk mi musí být sympatický naživo, takovéhle virtuální seznámení může vést k óbr zklamání. Takže bude asi nejlepší vyrazit někam ven a zkusit se seznámit "opravdicky". Držím pěsti! :)

22 Čerf Čerf | E-mail | Web | 7. května 2017 v 21:40 | Reagovat

Ode mne radu určitě nečekej, ale aspoň musím konstatovat, že tvoje povídání se mi příjemně četlo :-).

23 *Elmo* *Elmo* | Web | 8. května 2017 v 9:57 | Reagovat

Já jsem si kdysi dávno řekla, že až budu zoufalá majitelka 20 koček a budu bydlet s rodiči, tak se nikdy na seznamky vydávat nebudu. Mám zkušenosti na omegle a tam si asi každý myslí, že hledám partnera. Přitom je to ,,přátelská stránka,,, kde můžete pozdravit do kamery a napsat pár slov random člověku na druhém konci světa. Úchyláci jaou prostě všude...

24 bydlenkabublicka bydlenkabublicka | Web | 9. května 2017 v 10:12 | Reagovat

Devět je málo ty hloupej !!!! Podívej se na mě - jsem krásná, jenom kvetu, a úžo zážitky ke mne přicházejí samy i bez seznamky.
To se musí umět!
Nezdrav nejgíkověji na seznamce, zdrav tak v reálu ! .)

25 Srdcová Dáma Srdcová Dáma | Web | 9. května 2017 v 18:09 | Reagovat

[22]: Souhlasím :)

26 Denia Denia | Web | 9. května 2017 v 20:01 | Reagovat

Tak v prvé řadě bych chtěla říct, že ten článek jsi napsal  hodně pěkně a výstižně. Já sama mám se seznamkou jen malou zkušenost, protože prostě jsem asi moc romantická a čekám na seznámení v realitě :D. Ale v téhle době, kdy jsou všichni zahledění do mobilů, mám asi smůlu :D.

27 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 2. června 2017 v 17:03 | Reagovat

Se seznamkami nemám zkušenost žádnou. Snad jedině z článků holek které vytváří seznamy "deseti typů zoufalců na seznamce" a tak podobně.
Jsem sice už dlouho bez přítele, ale do seznamek se mi fakt nechce... Zajímavý článek. Z druhé strany barikády...

28 porabliuss porabliuss | E-mail | Web | 11. června 2017 v 13:40 | Reagovat

Мы ценим ваше время и делим с вами общие цели. Ваши продажи для нас главный приоритет.
smm продвижение заказать  логин скайпа pokras7777[/url]

оращайтесь договримся есть примеры работ  логин  скайпа pokras7777

29 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 16. června 2017 v 17:38 | Reagovat

[8]: Chlápek popisuje fakta, co je na tom za trpění? Takhle to chodí a že je to na hovno neznamená, že tím trpíme.

30 Marie Marie | Web | 21. června 2017 v 8:49 | Reagovat

Myslím že Denia to vystihla dobře. V dnešní době kdy jsou všicni zahledění do mobilů... Asi je větší šance se seznámit na seznamce než v reálu. Ale holt to nevyjde pokaždé, je třeba to zkoušet znova a znova.

31 Nancyslava Velka Nancyslava Velka | 20. července 2017 v 1:47 | Reagovat

som aktualne v podobne zufalej situacii.
odpisujem podla veku a podla toho, kde dany clovek oznacil svoje bydlisko.

vzdy vsak po chvili odpisovat prestanem, pricom by som mozno toho cloveka aj rada spoznala. preco? nuz, lebo si uvedomim, ze sa s nim budem musiet stretnut nazivo a to vo mne vzbudi taky zachvat paniky, ze na daneho gentlemana ihned zabudnem.

a skusala som pisat aj zenam. odpisala mi jedna jedina, a aj to len velmi strucne. ale chapem ich, ja tiez neodpisujem zenam bez fotky (vzdy si poviem ze je to urcite nejaky uchyl).

neostava mi nic ine, len ti popriat vela stastia s hladanim partnerky, ktora ta bude hodna. s tvojim literarnym talentom by si nemal mat problem nejaku zbalit na pekne slova.

32 Jeremydop Jeremydop | E-mail | 13. října 2017 v 8:58 | Reagovat

test soft

33 nika nika | 21. října 2017 v 15:47 | Reagovat

kdo si neporadi v klubu nebo baru, si asi neporadi ani na seznamce.
"odhodlal k tomu zoufalýmu činu...": Možná jsi měl prostě špatnej přístup. Na hledání přes internet není nic zoufalýho. Mít pocit, že se snižuješ k něčemu, co je naprosto krajní možnost, je negativní.
heleď něco ti řeknu - já se s manželem potkala právě na seznamce. Sešla jsem se tak s dvanácti klukama, takže úspěšnost docela vysoká. Plus s některejma jsme doteď kamarádi.
Prostě je tam strašný množství úplně normálních chlapů, a odmítám věřit, že ženskejch ne.
Je to úplně normální situace, jen přenesená on-line. Počítáš snad holky, na který se usměješ a z jejich řeči těla pochopíš, že se nemáš dávat do řeči? Snad ne (že ne..?). Je divný si vést tyhle statistiky. Mám pocit negativity z tebe.

Tak ale nakonec to určitě vyšlo, to já jen tak, že mě tohle napadlo:)ahoj

34 Weiler Weiler | Web | 22. října 2017 v 15:19 | Reagovat

[33]: niko, neznám tě. Ani nemám k dispozici tvůj vlastní blog, podle kterého bych si utvořil alespoň hrubě nepřesný obrázek. Nicméně předpokládám, že jsi mnohem sociálnější a sebevědomější člověk než já, když vnímáš seznamování přes internet a naživo jako dvě porovnatelné situace.
Já ti o sobě můžu říct, že na seznamování pro mě není nic normální.
Co se vnímané negativity týče, tak se nemýlíš - blog je pro mě do jisté míry prostor se vyřádit, protože na nikoho samozřejmě hnusnej bejt nechci. Že napíšu jízlivej článek ještě neznamená, že jsem jízlivej obecně. Nebo že si snad vedu statistiky :D To jsem tak jenom při psaní článku spočítal.
Upřímně doufám, že holky oslovuju v mezích normálně. Za sebe ti můžu akorát říct, že tvých dvanáct kontaktů mělo obrovské štěstí, že jsi z těch, kdo odpovídají. Máme jinou zkušenost - ani jeden z nás nemá dostatečnou statistickou banku, aby tu svou vydávali za normu. Přesně v tomhle duchu se článěk nesl. Rozhodně jsem se jím nesnažil říct, že na seznamkách nejsou normální holky :D

35 nika nika | 22. října 2017 v 20:56 | Reagovat

[34]: aha, dík za odpověď, tomu rozumím:) ahoj.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama